ok. een hele korte dan.
ik heb net ff “snel-snel” wat opgenomen.
iets heul korts.
en nou gaan jullie allemaal hard lachen.
daarom post ik midden in de nacht.
hopend dat niemand ’t ziet of hoort.
god wat eng.
dit ben ik niet hoor.
dit is gewoon een miss anonymous.
dat jullie ’t effe weten.
>> Lost <<
Niet lachen.
NIET LACHEN!!!!
0 gedachten over “ok. een hele korte dan.”
En dan rij je midden in de nacht over de A2, en je klikt nieuwsgierig op ‘Lost’… en je mist de afslag bijna doordat je niet op de weg let maar op het zingen. Alleen… waar is de rest?
De rest is niet goed genoeg om überhaupt op ’t net te zetten. De rest is namelijk Anouk op haar best met lange woohoooo-uithalen en dat klinkt bij mij (nog?) als een loeiende koe 🙂 maar ik zal er op oefenen en ‘em eventueel (ooit) nog ’n keer opnemen goed? 🙂
Wat prachtig!!! Echt wat mooi… Rillingen en heerlijk genoten alleen op de bank…
Dankje wel.
Dikste kus
ow, dank je wel liefstelou. ik vind ’t zelf nog steeds niks en zuiver is ’t ook nog niet, maar dit was een snel-snel-actie (snel opnemen, snel posten want anders durfde ik alweer niet haha). Eigenlijk wou ik ‘m nu weer gaan wissen LOL (the morning after, zeg maar). KUS terug!
TROTS OP JOU! EN WAT GOEHOED!!!
Love it *slaat m op tussen haar favo´s*
KUS!
wohh dank je lieffie!! eigenlijk wilde ik ‘m nu weer gaan deleten (echt) maar ik laat ‘m nog maar even… *kus terug geeft*
Hell nee, nooit deleten. Als niemand m beluistert, komt ie vanzelf onderaan in de lijst te staan ;)`
But you gonna be famous 🙂
Luv je!
I fear I won’t be. ’t-zal eeuwig hobbyisme blijven. maar ook dat is leuk 🙂 <3 <3
Nee, niet lachwekkend… Wel een mooie stem die (afgezien van een uithaal hier en daar) het nummer mooi bewandelt. Chapeau Hoogheid!
dank je! tja, die uithalen… ik amateurtje hè 😉 dat is die vreselijkrotte onzekerheid in m’n stem. ik moet nog veul oefenen…
Mooi hoor, hier en daar wat bijschaven, maar dan mag je meedoen…
*Jou opgeven gaat voor The Voice of Oostenrijk* 😉
haha nee doe maar niet, dat opgeven. ik jodel echt te slecht LOL. ik doe niet anders dan schaven, maar als je geen natuurtalent bent, is ’t een langdurige procedure, dat geschaaf 😉
Lieverd we hebben hier met zn allen zitten luisteren. En het refrein ff meegezongen hahaha. Klinkt heel goed hoor! we hebben ff meegezongen. Grappig hoe stemmen hetzelfde klinken… XX
oh!! wat leuk!! hebben we samen gezongen, yeah!!! gaan we vaker doen hè 😉 ik vind het zelf echt eerlijk waar nog steeds drie keer niks, net als al het andere wat ik tot nu toe ingezongen heb. maar ach, ik zing vrolijk door, kan mij ’t bommen. (*zegt ze met een trillend stemmetje* – grinnik).
Ik benijd je lef en je zangkunst!
Wauw…
ow dank je :-). lef is teveel eer. ik vind het a) doodeng b) post ik dit nérgens behalve hier en c) heb ik 1 song alweer weggehaald haha (ik=schijtlaars).
Je gooit het toch maar mooi op je blog neer. Vind ik toch getuigen van lef. Lekker puh!
xx 😛
Yep… chapeau hoor!
dankjewel 😉 maar houd de hoed nog maar even op, dit kan toch echt nog veul beter. ik moet gewoon nog even dooroefenen 😉
Een kleine glimlach kon ik niet onderdrukken, van trots… dit is gewoon heel goed schat 🙂
dank je lieve Gert 🙂 als ik nou nog ns een beetje meer m’n best ga doen, mag je nog trotser op me worden 😉 xx